Протягом минулої доби небезпечну інфекцію діагностували у 681 людини

Про це повідомляє запорізький обласний лабораторний центр. Найбільше нових випадків підтвердили у Запоріжжі – 361. Ще 47 випадків підтвердили в Бердянську,  11 – в Мелітополі, 15 – в Енергодарі, 3 – в Бердянському районі, 41 – в Більмацькому районі, 4 – у Василівському районі, 3 – у Веселівському районі, 15 – у Вільнянському районі, 23 – в Запорізькому районі, 6 – в Мелітопольському районі, 4 – в Новомиколаївському районі, 49 – в Пологівському районі, 10 – в Приазовському районі, 2 – в Приморському районі, 1 – в Розівському районі, 11 – в Токмацькому районі, 2 – в Чернігівському районі. Також за минулу добу померли 9 людей, в яких виявили коронавірус. Серед них 4 – жителі Запоріжжя, 3 – мешканці Мелітополя, житель Веселівського та мешканець Приазовського районів. Померлі мали серцево-судинні захворювання, четверо, окрім коронавірусу, хворіли на цукровий діабет.

Загалом з початк5у пандемії в регіоні підтверджені 14105 випадків COVID-19. Одужали 2799 людей, ще 11154 хворих перебувають у стаціонарах та вдома на самоізоляції.

У Запоріжжі зареєстровані вже 7074 випадки коронавірусу. З них 1367 запоріжців побороли недугу. На лікуванні у стаціонарах та вдома під наглядом медиків знаходяться 5643 містянина.

Нагадаємо, відсьогодні Запоріжжя перебуває в “червоній” зоні за кількістю хворих на коронавірус. В місті посилили контроль за дотриманням карантину, та діють певні обмеження щодо роботи закладів харчування та перевезення пасажирів. Всю актуальну інформацію стосовно перебігу карантину в Запоріжжі можна дізнатись в офіційному телеграм-каналі ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО.

Читайте також: Чи потрібно запоріжцям робити тест на COVID-19 після завершення лікування