На вчорашнє тестування з української мови та літератури не допустили 6 учасників

П’ятеро з них запізнились, ще один учень мав підвищену температуру. Про це повідомляє пресслужба запорізької облдержадміністрації.

Загалом на зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, яке проводилось 30 червня, зареєструвалися майже 16 тисяч учасників. На складання тестів з української мови до пунктів здачі ЗНО з’явились 75,4%. В області працювали 61 пункт тестування, до проведення оцінювання залучили 2675 педагогічних працівників.

Також під час проведення оцінювання зафіксували 1 порушення. Учасник намагався використати на тестуванні заборонені технічні прилади. Крім того, подані 2 апеляції щодо процедури проведення ЗНО.

Нагадаємо, цього року через пандемію коронавірусу для учасників розробили низку заходів безпеки. Так, до пунктів тестування учнів почали допускати за 45 хвилин до початку ЗНО. Для всіх учасників оцінювання обов’язковою є наявність маски або респіратора. На вході до пунктів тестування школярам вимірюють температуру та оглядають на наявність ознак респіраторних захворювань. Якщо температура в дитини буде вища, ніж 37,2 градуси, до тестування її не допустять. У такому випадку їй доведеться проходитиме оцінювання під час додаткової сесії.

Читайте також: Скільки запоріжців вилікувались від коронавірусу