У селі Новосергіївка на вулиці Молодіжній дві сім’ї не можуть поділити хату. Днями поліцію викликала власниця дому Ірина Олексіївна. З її хати, яка вже давно пустує, але є власністю, винесли речі.

Шукати викрадачів не довелося – вони живуть у сусідній хаті. Це Валентина, мати сімох дітей. Жінка виправдовується, адже сільський голова сам дозволив їй сюди заселятися: «Я його питала, як бути,  адже хочу й ремонт зробити. Але він казав – заселятися, та нічого не міняти». Родина так і не переїхала й живе в одній кімнаті!

Та господиня поступатися не збирається: «Я 19 років пропрацювала на дойці, ми хату самі вибудовували, а ти хочеш на все готове! Ти скільки у житті працювала? Тільки й хизуєшся, що «мати», а сама живеш на дитячі кошти!».

Валентина ледь стримується від сліз. Поряд бігає її маленький синочок та посміхається: де йому знати, чому всі сперечаються.

Поліція стримує напругу, яка виникла між жінками. Пропонує оглянути хату, щоб виявити, що зникло. Господарі кажуть, що начебто немає холодильника та пишуть на Валентину заяву.

Жінку заспокоїли, затримувати не стали – немає підстав, але у відділку чекають обидві сторони.

Подробиці читайте у номері газети “Запорозька Січ” за 16.03.2017