Рятувальники будуть інформувати містян про правила дотримання карантину

Працівники рятувальної служби через гучномовці розповідатимуть запоріжцям про правила карантину, оголошеного через поширення коронавірусної інфекції. Містянан нагадуватимуть про те, що не рекомендується виходити на вулицю без нагальної на то потреби, необхідно уникати скупчення людей, а під час перебування на вулиці – тримати дистанцію між людьми не менше двох метрів. Також рятувальники інформуватимуть про важливість дотримання особистої гігієни та піклування про рідних похилого віку.

З автомобілів про важливість дотримання карантинного режиму вже відучора інформують мешканців Києва, Чернівців, Львова. В Запоріжжі подібну роз’яснювальну роботу розпочали сьогодні, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Запорізькій області.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в Запоріжжі для інформування містян про перебіг карантину запустили Telegram-канал COVID-19.ЗАПОРІЖЖЯ. У ньому публікуватимуть офіційну інформацію про кількість хворих та людей з підозрою на коронавірус, а також про те, як живе Запоріжжя в умовах карантину – як працюють лікарні, громадський транспорт, чи усі дотримуються режиму тощо.

Читайте також: В Україні гроші відправляють на карантин – відео