У Запоріжжі мобільні групи відділу торгівлі перевіряють супермаркети на предмет завищення цін на продукти

Такою стала реакція мера Запоріжжя Володимира Буряка на повідомлення містян про зростання цін в продуктових магазинах. Міський голова збирає термінову нараду з цього питання.

На своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” міський голова повідомив, що влада контролює вартість соціально значущих продовольчих товарів. Це яловичина, свинина, курятина, молочні продукти, яйця, олія, цукор, крупи  та макарони, хліб, а також овочі та фрукти – картопля, капуста, морква, цибуля, яблука.

Володимир Буряк наголосив, що нікому не дозволить піднімати ціни на ці товари. Також мер закликав громадян фіксувати завищені ціни на соціально значущі продукти, та залишати фото порушень у коментарях під його публікацією у “Фейсбуці”. До спекулянтів, які бажають нажитися на карантині, застосовуватимуть рішучі дії.


Нагадаємо, представники супермаркетів міста на нещодавній нараді запевняли, що мають тижневий запас необхідних продуктів, а ціни підвищувати не будуть. Однак, не зважаючи на такі запевнення мережі «Копійка», «Апельмон» і «ССС:)» підняли ціни на молочну продукцію.

Читайте також: У Запоріжжі припинять безкоштовно перевозити пільговиків