П’ять сучасних тролейбусів вже в Запоріжжі та за тиждень вийдуть на лінії

Сьогодні спеціалісти КП «Запоріжелектротранс» показали, як виглядають нові тролейбуси з автономним ходом. Участь у презентації взяв міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. На своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» мер повідомив, як працюють ці тролейбуси та коли вони вийдуть на маршрути міста.

Screenshot_436

Як писав сайт «Запорозька Січ», два тролейбуси курсуватимуть на новому маршруті №1, який з’єднає центр міста з островом Хортиця. З його маршрутом можна ознайомитися тут.

Наразі нові тролейбуси знаходяться у депо №2, що в Космічному мікрорайоні. Їх продовжують готувати до виходу на лінії, а завтра розпочнуть «одягати» в фірмові вишиванки, якими прикрашено весь муніципальний транспорт Запоріжжя. Відзначимо, також у тролейбусному депо №2 обладнано сучасну диспетчерську. Це дозволяє контролювати рух усього комунального транспорту за допомогою спеціальних моніторів.

Screenshot_438

Screenshot_439

Screenshot_440

Screenshot_441

Screenshot_442

Screenshot_443

Screenshot_444

Screenshot_445

Нагадаємо, в Запоріжжі реалізується масштабна міська програма розвитку комунального транспорту. В її рамках для міста були закуплені великі автобуси, перевагу яких вже встигли оцінити запоріжці. Триває реалізація програми Володимира Буряка «Запорізький трамвай». Вона охоплює одразу три напрямки роботи: капітальний ремонт існуючого рухомого складу, збирання нових вагонів і випуск на лінію європейських трамваїв. Закуповуються сучасні тролейбуси. Наприкінці цього місяця Запоріжжя почне отримувати європейські тролейбуси. Вони розраховані на 120 пасажирів, а салони обладнані кондиціонерами.

Читайте також: У Запоріжжі пустили додатковий транспорт з лівого на правий берег.