Трошки піску, зарості очерету та табличка «Купатися заборонено» – приблизно так можна описати берегову зону на вулиці Шмідта у Заводському районі. Хоч пляж не може похизуватися благоустроєм, він залишається одним з найулюбленіших місць відпочинку тутешніх жителів. Може, настав час щось змінити?

2-4Цього року берегова лінія на вулиці Шмідта все ще  буде виглядати звично для жителів Заводського району та гостей з інших куточків міста. Та це останній рік, коли  пляж перебуває у такому стані.

2-3У зеленій зоні вже розпочались роботи з реконструкції.

– Найближчим часом, протягом 3-5 місяців ми плануємо зробити для жителів Заводського району пляж з благоустроєм, – зазначив голова райадміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Андрій Баєв. – Вже отримано дозволи та узгодження, підрядники розпочали роботи. На минулому тижні ми провели робочу нараду з авторським наглядом, проектантами, управлінням капітального будівництва та підрядниками; обговорили питання щодо робіт на найближчий час.

2-2 Спеціалісти розпочали розбивку трас, прокладання траншей для водопроводу, каналізації, розпочали рити ями для огородження території тощо. Підрядники вже готують металоконструкції для освітлення, огорожі, тіньових навісів.

Роботи планують розділити на два етапи. Перший розпочато у зеленій зоні, щоб жителі могли відвідувати узбережжя до кінця пляжного сезону. У вересні розпочнуться роботи безпосередньо на пляжі: встановлять роздягальні, тіньові навіси. Також будуть прокладені пішохідні доріжки та технічна дорога для очищувальної техніки.

– На сьогодні у бюджеті розвитку на реконструкцію пляжу закладено 3 млн гривень. Як розпорядник коштів ми, районна адміністрація, подали запит ще на 4 млн, адже бачимо, що підрядник до вересня вже має освоїти кошти, – зазначив Андрій Баєв.