30 травня на площі Маяковського з нагоди Всесвітнього дня боротьби із палінням відбулася соціальна акція “День здоров’я”.
Організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Запорізький обласний центр соціальних служб, відділ по роботі з молоддю, сім’єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, а також обласна громадська організація “Джерело радості”.
Запоріжці брали участь у різноманітних конкурсах, побачили святкову концертну програму “Ми обираємо здоров’я” за участю творчих колективів міста, різні сценічні постановки.
Також була організована виставка дитячих малюнків “Діти за здоровий спосіб життя” та конкурс малюнків для маленьких гостей свята. Крім того, фахівці соціальних служб проводили безкоштовні консультації, транслювалися відеоролики соціальної реклами. Все було направлено на одну мету – формування у підлітків та молоді негативного ставлення до вживання алкоголю, наркотичних засобів, психотропних речовин та тютюнопаління.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА