Минулої неділі з ранку на площі Поляка почала збиратися молодь, одягнена у спортивне вбрання. Не став на заваді запланованій пробіжці ані мороз, ані сніг. У Запоріжжі ось уже втретє проходила недільна пробіжка для всіх бажаючих, організаторами якої стали Тарас Рибалко, Денис Єфімов та Олександр Герохін. Ці хлопці вирішили, зв’язуючись через соціальні мережі, виходити на вулиці міста і на очах здивованих перехожих бігти заради свого здоров’я.
Одним із перших на площу прийшов Микола Остапенко. “За свої 16 років я жодного разу не пробував палити. Я вважаю, що краще займати свій вільний час спортом, ніж цигарками та алкоголем”. Дівчата теж брали участь у пробіжці.
“Зараз уже не модно пити та палити. Багато дівчат вважають, що здорові діти в майбутньому – набагато важливіше, ніж “веселий” відпочинок сьогодні”, – вважає Ангеліна Сонцева. Сестри Олена і Вікторія Лунківські вийшли на пробіжку, щоб довести, в першу чергу собі, що спорт – це здорово.
Один із співорганізаторів акції Денис Єфімов розповів “ЗС”, з чого все починалося: “Ідею подібного роду занять ми з друзями виношували близько року. І ось коли 1 січня ми вперше вийшли на пробіжку і побачили близько 25 осіб, що підтримали нашу ідею, стало зрозуміло, що справу варто продовжувати”.
На питання, протягом якого часу хлопці збираються влаштовувати пробіжки, Денис відповів чітко: протягом усього життя. “Може, це пафосно звучить, але мета наших пробіжок – національне пробудження української молоді. Досить сидіти вдома за комп’ютером! Здоровим бути просто! Ми пробігаємо близько 5 кілометрів щонеділі заради здоров’я. Проте ми б ніколи не побігли за ідею будь-якої партії”. Денис радить молоді долучатися до їхнього здорового руху – тут зрозуміють, підбадьорять і допоможуть позбутися шкідливих звичок. Наступний старт – у неділю.