Футбол. Ліга Європи
Група F
“Дніпро” – ПСВ (Голандія) 2:0.
“Наполі” (Італія) – АІК (Швеція) 4:0.
Коментар тренера “Дніпра” Хуанде Рамоса: “Дніпро” повинне уникнути ейфорії, яка панує після перемоги над голландським ПСВ. Ми добилися перемоги та заробили три очки. Добилися важливої ??перемоги. Ми знали, що будемо протистояти серйозній команді. Прагнули скористатися своїми моментами і зробили це. Дуже важливими були настрій команди та її концентрація, які дозволили набрати три очки. Ми продемонстрували хорошу інтенсивну гру. Рік тому “Дніпро” був слабшим. Він програвав “Зорі”, “Кривбасу”, “Волині”. Тоді не було тієї фортеці у діях, що є зараз”, – додав тренер.
За словами Рамоса, “Дніпро” сьогодні обіграв серйозного суперника, і на кону були важливі три очки, але це всього лише один з шести матчів групового турніру.
“Потрібно розуміти, що нам належить ще працювати, щоб продовжувати боротьбу у турнірі. Заслуга наших хлопців полягає у тому, що вони повністю виконали настанову на матч”, – пояснив він.
Закінчилася ж прес-конференція нетрадиційно. Хуанде Рамос, посміхаючись, вигукнув: “Чому ніхто мене не питає про те, що команда фізично погано виглядає?”. А після сміху додав: “Напевно, сьогодні просто немає цих людей”.
Група K
“Рапід” (Австрія) – “Русенборг” (Норвегія) 1:2.
“Байєр” (Німеччина) – “Металіст” 0:0.
Коментар тренера харків’ян Мирона Маркевича: “Вважаю нічию позитивним результатом. Є, звичайно, питання до гравців лінії атаки. Бліденько виглядали. Але нічия з суперником рівня “Байєра” – це теж результат”, – сказав він.
Також тренер дав характеристику грі Хосе Соси: “Це не краща його гра. Він набагато сильніший гравець. Десь, напевно, перегорів – буває. Не будемо загострювати увагу на цьому. Він – наш лидер, і мені здається, в наступних матчах він проявить себе з кращого боку”, – впевнений тренер.
хокей
Федотенко прибув у розташування “Донбасу”
20 вересня в Донецьк до Олексія Понікаровського приєднався другий представник Національної хокейної ліги – Руслан Федотенко.
Свої перші кроки по рідній землі новачок ХК “Донбас” супроводив масою питань про останні новини та життя в Україні, адже на Батьківщині Федотенко не був з 2004 року, пише офіційний сайт донеччан.
“Давно не був в Україні. Батьківщина є Батьківщина. Цікаво подивитися на Донецьк, адже я в ньому ніколи раніше не був”, – сказав він.
“Мені хотілося пограти тут. Тепер є шанс, і я задоволений. Я у хорошій фізичній формі. Потрібно поспілкуватися з тренером, трохи звикнути до майданчиків, адже вони тут більші, ніж в НХЛ. Проблем не буде”, – додав хокеїст.