Цього року прем’єра, з якої почався 84-й театральний сезон Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара, виявилася особливо символічною. Вперше на запорізькій сцені поставив виставу відомий в Україні та за її межами режисер Володимир Магар – заслужений діяч мистецтв України, Росії та АР Крим.
Володимир Володимирович Магар – син Володимира Герасимовича Магара, який був головним режисером Запорізького музично-драматичного театру протягом майже трьох десятиріч – з 1936 по 1965 роки.
У виставі “Одруження” за п’єсою М. Гоголя у постановці В. Магара задіяні провідні актори, творча молодь та балет театру. Головні ролі виконали народна артистка Оксана Туріянська, актриса Наталя Зубик, актори Максим Ігнатьєв та Олександр Волчков.
Театральну громадськість з новим сезоном привітав голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, який завітав на прем’єру разом із сином Єгором.
– Мене, мабуть, уже можна назвати ветераном серед глядачів театру ім. Магара. Майже 50 років тому я вперше зайшов до цієї зали, побачив цю сцену і назавжди залишився її прихильником. Адже наш театр завжди був професійним та успішним. Між професією політика та актора є спільне – це щирість. Лише щирим політикам та акторам довіряють люди. Театр ім. Магара завжди був щирим. І поки є театр, поки вирують пристрасті на його сцені, менше зла буде на вулицях. Тому підтримка театрального мистецтва, реальна програма з його розвитку – одне із завдань влади. Ми маємо разом зробити так, щоб театр був доступний для всіх – пенсіонерів, школярів, для всіх, хто потребує вашого мистецтва, – звернувся до запорізьких театралів Олександр Пеклушенко, відкриваючи новий сезон обласного музично-драматичного театру.
Голова облдержадміністрації вручив нагороди представникам колективу театру. Так, нагороду отримала актриса театру Оксана Туріянська з нагоди присвоєння їй звання народної артистки України. Ветерана театру, народного артиста Григорія Антоненка, якому Олександр Пеклушенко вручив орден “За заслуги перед Запорізьким краєм”, глядачі вітали оплесками стоячи.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації