Днями до Ленінського райвідділу міліції за допомогою звернувся 32-річний мешканець міста. Він розповів, що на нього в під’їзді будинку на вулиці Зестафонській напав невідомий чоловік та відібрав золоту обручку.
Міліціянти встановили, що заявник їхав у маршрутному таксі додому. На одній із зупинок до салону автобуса зайшов хлопець, який присів на сусіднє сидіння та почав із ним розмову. Під час бесіди чоловіки познайомилися, але через деякий час потерпілому стало зле. Тоді новий приятель запропонував вийти та прогулятись. Заразом він спитав, чи зможе молодик показати йому адресу, яку він шукає. Останній погодився та показав необхідний будинок. Лиходій запросив майбутню жертву зайти в гості до свого знайомого. Згодом, коли новоспечені товариші зібралися додому та вийшли в під’їзд, грабіжник штовхнув потерпілого, придавив до підлоги та зняв з пальця золоту обручку. Після чого зник з місця скоєння злочину. Чоловік одразу звернувся за допомогою до міліції.
Працівники карного розшуку швидко встановили особу підозрюваного. І за кілька днів 28-річного чолов’ягу затримали. Слід зазначити, що грабіжник кілька місяців тому був засуджений умовно за скоєння корисливого злочину. Тепер від буцегарні він навряд чи відвертиться.
– Відносно затриманого порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу – “грабіж”. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років. Наразі правоохоронці перевіряють його на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Запоріжжя, – розповіли “ЗС” у прес-службі облГУВС.