Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк взяв участь в 13-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) «Мир, Європа і Україна: шторми змін», яка організована міжнародною громадською платформою YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

У рамках конференції міський голова Запоріжжя провів ряд зустрічей з представниками вітчизняних та іноземних інвесторів, під час яких обговорив перспективи їхньої  співпраці з нашим містом.

«Запоріжжя – місто, відкрите для інвестора, і ми як представники влади готові робити кроки назустріч нашим потенційним партнерам. Сьогодні в нашому місті створюється максимально сприятливий клімат для розвитку малого і середнього бізнесу. Крім цього, нещодавно Запорізька міська рада прийняла безпрецедентне рішення про зниження ставки пайової участі для потенційних інвесторів до 1%. Впевнений, незабаром у Запоріжжі з’явиться ряд цікавих проектів, що позитивно вплине на розвиток нашого міста і його інфраструктуру, а значить – і якість життя запоріжців », – зазначив Володимир Буряк.