Про гроші міркували, що й не дивно, депутати комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів. До них завітали представники концерну «Міські теплові мережі», які планують взяти банківську позичку в розмірі 60 млн грн.

Як розповіли депутатам тепловики, той тариф на теплопостачання, що існує зараз, не покриває сповна виробничих витрат підприємства. До того ж,  у підприємства протягом кількох років накопичилася заборгованість, в тому числі перед КП «Водоканал» та іншими постачальниками. У свою чергу запоріжці мають борги за тепло й гарячу воду. Тому підприємство має намір взяти кредит під заставу розмірі 60 млн грн., хоча ця сума й не покриває всіх боргів підприємства, які є більшими в кілька разів.

На питання депутатів, за рахунок чого концерн планує віддавати кредит, представники тепломереж відповіли, що розраховують на сумлінність містян, які навесні-влітку гаситимуть свої борги. Голова комісії Руслан Божко сформулював вимоги до підприємства. Депутати запропонували тепловикам на наступне засідання комісії надати календарний план зниження заборгованості, а також розглянути можливість використання кредитної лінії в 110 млн грн. у  повному обсязі. Ставиться задача уникнення примусового розщеплення платежів підприємства-боржника, щоб концерн зміг розпоряджатися своїми коштами, і таким чином підтримати й КП «Водоканал».