У Запоріжжі пройшов святковий захід, присвячений Дню журналіста. Представників засобів масової інформації привітав міський голова Олександр Сін.
Звертаючись до присутніх, мер зазначив, що професійні, незалежні ЗМІ є одним з головних атрибутів демократичного, правового суспільства.
– Жити в здоровому суспільстві можна тільки там, де є чесна журналістика, – заявив Олександр Сін.
Міський голова підкреслив, що запорізька журналістика є справжньою кузнею кадрів. Багато запорізьких журналістів зараз працюють у провідних ЗМІ України. “Таких людей дуже багато. Їх необхідно об’єднати навколо просування бренду Запоріжжя. Я вважаю, що ми живемо в прекрасному місті і про нього повинні знати якомога більше не тільки в Україні, а й у світі”, – зазначив Олександр Сін.
Кращим журналістам, що займаються висвітленням подій у різних сферах життєдіяльності Запоріжжя, вручили Почесні грамоти виконавчого комітету Запорізької міської ради. Серед нагороджених – і журналіст газети “Запорозька Січ” Олена Піддубна. Нагороджено також представників провідних засобів масової інформації обласного центру: телебачення, радіо, друкованих та інтернет-видань, власних кореспондентів центральних ЗМІ. Подарунком для них став вечір відпочинку, організований в одному з боулінг-клубів Запоріжжя.