Відбулося чергове засідання постійної комісії Запорізької міськради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції. Головував депутат Олег Корольов.

Депутати розглянули питання, що виносяться на наступну сесію міськради, а почали роботу із заслуховування соціальних питань, про які розповіла начальник управління соціального захисту населення Запорізької міськради Ольга Полковникова, зупинившись при цьому на трьох головних напрямках цільової програми. Вона почала свою розповідь з розгляду рішення №49 від 15.09.16 р. про внесення змін у міську комплексну програму, що стосуються збільшення цільових виплат малозабезпеченим громадянам. Зокрема, виплати певних категорій збільшуються з 300-400 до тисячі гривень, як і вимагали того депутати. Це одноразова допомога сім’ям, в яких батьки-інваліди виховують дітей-інвалідів, дітям-інвалідам, які виховуються в багатодітних родинах, дітям, прикутим до ліжка, зокрема хворим на туберкульоз тощо. Загальний обсяг збільшення по цьому пункту програми – мільйон 552 тис грн.

Ольга Яківна також розповіла, що планується підняти на 300-400 грн. зарплату соцпрацівникам, яка зараз складає 1659 грн. Багато з них почали звільнятися з роботи. Повідомила також про збільшення коштів на 1,2 млн грн. на капремонт управління соцзабезпечення населення по Заводському району, таким чином фінансування програми збільшиться до 4 млн 565 тис. грн.

Багато було запитань у членів комісії до Ольги Полковникової й з третього питання щодо змін у програму зайнятості населення Планується додати на фінансування програми 163 тис грн. У 2016 році планується залучити 109 зареєстрованих безробітних до робіт на КП «Титан», 9 зареєстрованих безробітних – в Запорізькому міському ботанічному саду, 4 зареєстрованих безробітних – в КРБП «Зеленбуд» та 68 зареєстрованих безробітних – в управліннях праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах міста.

Джерелом фінансування є кошти міського бюджету у сумі 477,089 тис. грн. та кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у сумі 477,089тис.грн.

 

Євген ПАНТЕЛЕЄВ