Щорічний конкурс «Ми – це місто» МК «Запоріжсталь» знову дає шанс ініціативним запоріжцям реалізувати свої соціальні проекти. Цього року бюджет конкурсу «Ми – це місто» збільшено до 2 млн гривень. Переможці отримають гранти на розвиток і реалізацію своїх ідей в сумі до 100 тис. грн. У цьому році конкурс проходить за трьома напрямками: благоустрій та створення зон відпочинку; спорт, освіта та культура; волонтерське і патріотичне виховання.
«Запоріжцям дають можливість, створюють умови, виділяють кошти і городяни повинні показати, наскільки вони здатні реалізовувати проекти, щоб поліпшити свій рівень життя, благоустроїти своє місто і принести користь людям. Я впевнений, конкурс «Ми – це місто» допоможе досягти нашої спільної мети – зробити Запоріжжі краще», – заявив член експертної ради конкурсу «Ми – це місто», громадсько-культурний діяч, член Асамблеї діячів культури Ігор Гармаш. Відзначимо, в минулому році його проект «ВУЛИК» був названий одним з найцікавіших, а також успішно реалізований в рамках конкурсу.
У бібліотеці ім. Горького в ході семінару-тренінгу Ігор Гармаш поділився з усіма бажаючими секретами успішної розробки проектів, розповів, на що звертати увагу в першу чергу. Також він нагадав усім присутнім правила оформлення заявки на конкурс.
«Не будьте грантоїдами, розробляйте проекти в тій сфері, яка вам близька, і пропонуйте те, що дійсно хочете реалізувати незалежно, виграєте ви на конкурсі чи ні. Дуже часто на співбесідах інвестори ставлять запитання, чи зможете ви реалізувати свій проект без наших вкладень. Мої проекти, які я подавав на гранти і вони виграли, я реалізовував і до того, просто фінансові інвестиції підняли їх на новий рівень. Не ставте мету – отримати гроші, ваша мета – реалізувати проект, а гроші – лише один із засобів і не найперший. Часто пошук хороших партнерів набагато важливіший грошових ресурсів. Також не робіть разових акцій, вони навряд чи щось змінять, а організатори конкурсу «Ми – це місто» зацікавлені саме в розвитку Запоріжжя», – порадив експерт.
Відразу після закінчення обговорення ми поговорили з учасниками тренінгу. Як розповіла директор Запорізького обласного художнього музею Інга Янкович, заявку на конкурс цього року подає вперше.
– Такий колективний тренінг став дуже корисним для мене, я отримала відповіді на всі питання, що цікавлять, – зазначила вона. – Хочу сказати окреме спасибі комбінату «Запоріжсталь» за те, що у нас, запорожців, є можливість висловити свою думку, реалізувати свої ініціативи на благо міста.
– Я тільки починаю свою грантову історію, займаюся підвищенням кваліфікації кадрів у сфері нерухомості, і цей проект для мене дуже важливий. Сьогоднішній тренінг став фундаментом для успішної побудови мого проекту. Дуже приємно, що діалог пройшов в доступній формі, «простою» мовою, – підкреслила представник асоціації фахівців з нерухомості України Тетяна.
Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на порталі проекту «Ми – це місто»: http://www.wearecity.zp.ua/