У представника команди Володимира Буряка депутата Запорізької міської ради Ігора Чумаченка зустрічей з людьми просто неба у дворах багатоповерхівок Комунарського району міста дуже багато і відбуваються вони ще з початку року

Є, навіть, назва – «День сусіда». На подвір’я будинків виходять мешканці і проходить жваве спілкування, де люди діляться своїми проблемами з депутатом. А саме: дізнаються як розвивати ОСМД, обговорюються питання щодо роботи комунальних підприємств і таке інше. А головне, громада ставить запитання і бачить потім, як вони вирішуються. І багато з цих проблем вирішено ще до виборчої компанії. Такі як, співфінансування будинків ОСМД, благоустрій прилеглих територій, розміщення сміттєвих баків та інше.

– Саме перше в Південному мікрорайоні ми започаткували розбудову сміттєвих майданчиків, прибравши баки подалі від вікон мешканців і куди б зручно було під’їзджати спецтранспорту. Це актуально зараз для всього міста, тому ми продовжимо почату справу і на вулиці Космічній Комунарського району. З новими майданчиками буде зручно не лише мешканцям, а й обслуговуючим компаніям «Вельтум-Запоріжжя» та «Комунсантрансекологія», – сказав Ігор Чумаченко.

А от голова ОСМД «Космос-97» Юлія Куценко так відгукнулась:

– Коли звернулись до команди Буряка, то уже в цьому році ми маємо тут нові шляхи. Раніше їх, можна сказати, не було взагалі – лише якісь невеличкі клаптики асфальту, а тепер зовсім інша річ. Також у нас була проблема з вимощенням біля будинку на вулиці Космічна, 101, де під час дощів вода сильно затікала до підвалу. Тож було виділено 20 тисяч гривень на ремонт цього вимощення – за що тепер і дякуємо, – сказала Юлія Куценко.