Через бюрократичну тяганину з боку облдержадміністрації новий термінал не може розпочати свою роботу

Про це мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив на своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці”.

Міський голова зазначив, що аеропорт готовии? відкритися хоч з дня на день. Проте з квітня на підписі в облдержадміністраціі? лежить титул будівництва нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». За півтора місяці и?ого так і не підписали щоразу через нові причини. А без формальних підписів керівництва ОДА та ДАБІ відкрити новий термінал неможливо.

– Наш новий пасажирський термінал збудовано! Але очевидно, що він – кістка в горлі для багатьох. Як міському голові та жителю Запоріжжя мені незрозуміло, як можна не тішитися, що в нашому місті є такии? крутии? об’єкт, адже новии? термінал ще до відкриття високо оцінили не лише в Украі?ні, а и? за і?і? межами. Десятки тисяч потенційних авіапасажирів з нетерпінням очікують початку його роботи. Але складається враження, що в декого думки лише про те, як насолити особисто мені напередодні виборів, – наголосив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя зазначив, що постійно особисто намагається вирішити це питання, щоб отримати необхідні підписи, отримує у відповідь обіцянки, а потім знову все йде по колу.  Міський голова зазначив, що готує на сесію звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Верховноі? Ради Украі?ни з вимогою втрутитися в ситуацію.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, будівництво терміналу розпочали в 2017 році. Наразі роботи повністю завершені, він готовий приймати перших пасажирів. Це сучасна європейська будівля площею понад 12 тис. кв. м. За годину термінал може обслужити одночасно 400 пасажирів, та має внутрішній резерв, щоб в рази збільшити цей показник. Як тільки стало зрозуміло, що термінал збудовано, почалися розмови про те, щоб забрати його в концесію. Крім того, на будмайданчик прийшли з обшуками та вилучили документи, через що закінчення робіт ледь не зірвалося. Тоді на захист аеропорту стала не лише міська влада, а й звичайні запоріжці, яких обурила така ситуація.

Читайте також: Медики Запоріжжя нарешті отримали надбавки за роботу з коронавірусними хворими – з бюджету міста