Володимир Буряк вдруге склав присягу міського голови Запоріжжя

Розпочалася перша сесія Запорізької міської ради 8-го скликання. Голова міської виборчої комісії Андрій Кондратенко вручив новообраному меру Запоріжжя Володимиру Буряку посвідчення міського голови. Також Володимир Буряк зачитав текст присяги міського голови. Після цього голова виборчкому передав право ведення сесії новому меру Запоріжжя Володимиру Буряку.

– Я впевнений в тому, що всі депутати, які сьогодні тут присутні, націлені на те, щоб дійсно розвивати Запоріжжя. Мені хотілося б, щоб ця робота, яку ми будемо проводити в сесійній залі, відповідала тим бажанням містян та довірі, яку вони нам висловили. Мені приємно, що в цій залі є багато знайомих облич, приємно бачити нових депутатів. Головне наше завдання – добробут нашого міста та його мешканців. Попереду багато роботи – перед нами стоїть завдання прийняти бюджет на 2021 рік. Буде складно. Тому що поряд з фінансовою кризою є ще й коронакриза. Це виклик нам всім, нашому суспільству, і ми повинні достойно це пройти. Я сподіваюсь, що новообраний депутатський склад націлений на плідну роботу. Я впевнений, що ми знайдемо порозуміння, в нашій сесійній залі буде дійсно широка коаліція всіх політичних сил на благо мешканців нашого міста і розвиток Запоріжжя, – зазначив Володимир Буряк.
129166211_177713464063827_1586249036951244706_n

Нагадаємо, під час цьогорічних місцевих виборів 25 жовтня Володимир Буряк отримав безумнівну перемогу в першому турі. За чинного міського голову проголосували майже 60% запоріжців, що не залишило жодних шансів його конкурентам. Як писав сайт “Запорозька Січ”, міський голова Запоріжжя увійшов до десятки найпопулярніших мерів великих міст України.

Читайте також: У Запоріжжі дітям-сиротам допомагають знайти люблячу родину