Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що бюджет наступного року не «райдужний»

Під час засідання міськвиконкому мер зазначив, що бюджет-2020 менший цьогорічного, більше ніж на мільярд гривень. Залишаються проблеми з фінансуванням у повному обсязі державних субвенцій. Крім того, дуже важко далося народним депутатам і рішення щодо збереження на містах доходів від акцизу пального –  для Запоріжжя це близько 150 мільйонів гривень протягом року.

Як зазначив мер Володимир Буряк, напередодні голосування у Верховній Раді за бюджет наступного року планувалось провести зустріч з народними депутатами, які представляють наш регіон. Вона мала відбутись під час засідання Запорізького регіонального відділення асоціації міст України. Як писав сайт “Запорозька Січ”, майже всі нардепи не підтвердили своєї участі, тому зустріч не відбулась.

– Дуже багато було запитань до депутатів, які стосуються не тільки бюджету 2020 року, а й адміністративно-територіального поділу області та новоприйнятого закону про продаж сільськогосподарських земель. Але майже всі народні обранці проігнорували запрошення, – сказав Володимир Буряк.

Читайте також: Як змінилося Запоріжжя за 4 роки – фото