В департаменті освіти і науки міськради розглянуть нові варіанти організації харчування в навчальних закладах

Володимир Буряк дав доручення знизити ціни на харчування, а в подальшому відмовлятись від співпраці з підприємцями, які пропонуватимуть продукти за цінами вище, ніж вони є насправді. Про це мер повідомив на сьогоднішній сесії міськради.

Володимир Буряк нагадав, що коли представляв нового очільника департаменту освіти і науки, то в першу чергу ставив йому завдання розібратися в питаннях закупівель та якості харчування дітей.

– Вчора я дав доручення своєму профільному заступнику Анатолію Пустоварову знизити ціни та розривати договори з постачальниками, які будуть поставляти продукти за завищеними цінами. Також доручив розглянути нові варіанти організації харчування дітей в школах та дитсадках, – зазначив Володимир Буряк.

Крім того, у навчальних закладах створять комісії, які перевірятимуть якість харчування і тих продуктів, які поставляють до шкіл та дитсадків. До них можуть увійти і депутати, і батьківська громадськість, щоб впевнитися, що діти харчуються відповідно нормам. Також, міська влада звернулась до Державної аудиторської служби, щоб перевірити проведені тендери, які викликали таке жваве обговорення у соцмережах.

Читайте також: Що буде з запорізькими лікарнями після підписання договорів з НСЗУ