Минулого четверга в КП «Управління капітального будівництва» Запорізької міськради відбувся тендер, на якому обирався виконавець капітального ремонту дамби по вулиці Радіо в Запоріжжі. Перед початком тендера відповідальний за проведення торгів Максим Лебединський ознайомив членів тендерного комітету й всіх присутніх з вимогами Закону «Про здійснення державних закупівель» та, зокрема, з його ст. 27 щодо розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Відповідальний за проведення торгів, зокрема, зазначив, що до участі в процедурі замовником допущено всіх учасників та їх представників, а також уповноважених представників громадських об’єднань та ЗМІ. При цьому учасники тендера не були проти присутності на цьому заході депутатів міськради, що було відзначено в протоколі.

У торгах взяли участь два учасники, які подали свої пропозиції. Це – ТОВ ВБУ «Перспектива» та ТОВ «Будівельник-2013». Члени тендерного комітету переглянули всі надані ними документи. Як виявилося,  перше підприємство запропонувало провести вищезгадані роботи за 1,542 млн грн., друге – за 1,398 млн грн. Відтак учасники тендера та члени тендерного комітету підписали відповідний протокол.

– Я сподіваюся, що в результаті цієї процедури будуть зекономлені значні бюджетні кошти, – коментує подію начальник тендерного комітету Максим Лебединський. – Обидва ці підприємства минулого року працювали на наших об’єктах, тож досвід роботи в них є. Після того як ми розкрили їхні пакети документів, по законодавству, маємо 20 робочих днів на вивчення та оцінку поданої документації. Але ми не будемо так довго перевіряти подані документи. Якнайшвидше оцінимо пропозиції та оберемо учасника. Після обрання переможця, згідно з чинним законодавством, інша сторона матиме 10 діб на оскарження. Відтак буде укладено договір з переможцем, який і приступить до роботи.

– Хто увійшов до цього тендерного комітету?

– Фахівці нашого управління капітального будівництва, бо ми визначені, згідно з рішенням сесії, як замовники виконання даних робіт, тому й проводимо тендер для визначення переможця.

Автор: Євген ПАНТЕЛЕЄВ