На базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – КЗ «Центр туризму» ЗОР), у приміщенні туристської бази «Дніпрянка» відбулася нарада щодо організації районних та обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Педагоги поділилися своїм досвідом проведення районних етапів гри. Цікавим був виступ представників Вільнянського району щодо таборування учасників. Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської РДА Євгенія Розсоха поділилася досвідом співпраці під час організації гри з обласною громадською дитячою козацькою організацією «Молода Січ», завдяки якій мережею їх гуртків охоплено 10 із 12 шкіл району.

Також розглядалися питання щодо підготовки команд до участі в обласному етапі. Детально обговорювалися організаційні заходи щодо особливостей проведення конкурсів та завдань, наголошувалося на обов’язковому проведенні таборування для учасників гри, йшлося про готовність представників обласного військового комісаріату до залучення у проведенні етапів гри, а також про дієву всебічну допомогу Товариства сприяння обороні України в організації конкурсу «Стрільба».

Юлія Третяченко, завідувач методичного відділу з питань патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР