До Києва з виступом приїжджає гурт Nazareth

Щомісяця в Україні бувають світові зірки: співаки, актори, колективи. Потрапити на концерт до них мріє кожен. А що якщо в Україну приїжджає справжня легенда? Адже тільки так можна назвати Nazareth, групу, яка підкорила своєю музикою світ. Купуйте квитки на виступ легендарного колективу з багатою історією (https://kiev.ticketsbox.com/), на піснях якого виросли наші батьки. Справжні ветерани сцени, рок-зірки з великої букви і просто талановиті музиканти – ось як коротко можна описати Nazareth. Їх пісні часто крутять на радіо і роблять саундтреками до фільмів. Тому, якщо ви ще не шанувальник колективу, то неодмінно їм станете, варто тільки один раз почути їх репертуар.

Історія легендарного гурту

Зародився гурт в далекому 1968 році в шотландській глибинці, тоді мало хто вірив, що у хлопців все вийде. Гурт виступав в клубах, виконуючи кавери, шанси на успіх танули на очах. В цей час колектив набирається досвіду і склад поповнюється новими талановитими хлопцями. Потрібно було терміново щось робити, щоб їх помітили і запросили на студію звукозапису. Тоді різних шоу з пошуку молодих талантів не існувало, тому пробиратися до успіху колектив повинен був самостійно. Музиканти йдуть на відчайдушний крок: екстравагантно одягаються і виступають в клубі. На той момент вчинок був сміливим, тому їх помітили.

Лейбл підписує з ними контракт, а в 1971 році з’являється перший альбом. Сингли з нового альбому миттєво стають хітами, але на батьківщині провалюються. Однак зарубіжна публіка тепло приймає колектив, тому у нього починається щільний гастрольний графік. Наступні два альбоми сильно критикують через відсутність чіткої спрямованості в музиці, але хлопці не впадають у відчай і продовжують працювати.

Справжній успіх приходить з виходом альбому “RazAmaNaz”, який займає верхні рядки хіт-парадів, група часто грає на розігріві у Deep Purple. Платівки групи миттєво розкуповуються, їх пісні крутять по радіо, а пізнають їх вже не тільки в Європі, але і в Азії. У 80-х група переживає не найкращі часи: вони змінюють лейбл, з групи йде кілька музикантів, записують декілька провальних альбомів. У 90-х група продовжує гастролювати і випускати альбоми, деякі з них успішні. Зараз група знову зібралася, щоб відзначити 50-річчя з дня заснування. Ювілей відзначать світовим турне по декількох континентах.

Відвідайте концерт легендарної групи, згадайте забуті хіти і запаліть в Жовтневому палаці 10 лютого. Не забувайте, що місця обмежені, тому купувати квитки потрібно прямо зараз.