Міський голова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектора з реалізації міських соціальних програм управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району.
Вимоги до конкурсантів
У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, навички роботи на комп’ютері, володіють державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заповнена картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4х6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально або в іншому установленому законодавством порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік;
– копія документа, який посвідчує особу.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті.
Відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та Указу Президента України від 25.01.2012 № 33/2012 “Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування” протягом трьох днів з дати одержання повідомлення про результати конкурсу кандидат надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки та медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ.
Звертатися за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Правди, 37.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефонами: 236–33–96, 236–33–93.