Міський голова оголошує конкурс на заміщення посади спеціаліста 1 категорії відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку постійного працівника).
У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи, володіють державною мовою, навички роботи на комп’ютері.
Необхідні документи:
заява про участь у конкурсі;
заповнена картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4х6;
копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;
декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за 2011 рік;
копія 1-ї та 2-ї сторінок паспорта громадянина України.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті.
Звертатися за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 16, управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району, каб. 22.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 2286214.
Переможець конкурсу проходить спеціальну перевірку згідно з Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012 “Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування”.
Переможець конкурсу відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” у 3-денний термін подає медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ України.