У поліцію надійшло повідомлення від 29-річної жінки про те, що в будинку на вулиці Шевченка вона виявила труп своєї 48-річної матері.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група, керівники поліції, експерти-криміналісти та кінологічна служба. Слідчі провели попередній огляд місця події, тіла потерпілої та видимих ознак насильницької смерті не виявили і направили тіло на проведення судмедекспертизи. Та експерти дійшла висновку, що смерть настала внаслідок механічної асфіксії.

Співробітники кримінальної поліції ретельно перевірили рідних та знайомих потерпілої, опитали сусідів та всіх можливих свідків. Проведена робота мала результат, підозрювану затримали. Нею виявилася 35-річна жінка, що винаймала житло у потерпілої. Того фатального вечора при спільному розпитті спиртних напоїв раптово виникла сварка, і зловмисниця задушила господарку будинку. Дані про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Триває розслідування обставин вбивства.