Віктор Великий

18 січня на засіданні депутатської комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету та фінансів Запорізької міської ради були присутні Віктор Великий (голова комісії), Тетяна Батракова, Олександр Гофман, Валерій Еделєв, Юрій Каптюх, Євген Карташов, Андрій Коноваленко та Тамара Огородова.
Перше в 2012 році засідання почалося з поздоровлення. Голова комісії Віктор Великий та інші депутати привітали з 70-річчям екс-мера Запоріжжя, Почесного громадянина міста, депутата міської ради Євгена Карташова.
“Хочу побажати Євгену Григоровичу, щоб він ще багато років працював на благо рідного міста”, – сказав Віктор Великий.
Євген Карташов подякував за вітання й завірив всіх присутніх, що й далі буде активно займатися депутатською діяльністю, працювати в інтересах запоріжців
Потім на засіданні комісії Віктор Великий проінформував депутатів про те, що на першій у 2012 році сесії міської ради планується розподілити вільні залишки коштів бюджету Запоріжжя 2011 року. Сесія повинна відбутися в лютому.
Це кошти, які додатково отримані за рахунок перевиконання міського бюджету або ж не були вчасно освоєні торік. За словами Віктора Великого, за попередньою інформацією, від перевиконання дохідної частини міський бюджет одержить додатково 20 млн. грн. “Таке корегування бюджету дозволить Запоріжжю погасити кредиторську заборгованість за вже виконані роботи, направити додаткові гроші на реалізацію важливих міських програм”, – відзначив Віктор Великий.
Голова бюджетної комісії особливо підкреслив, що Запоріжжя розрахується за всіма своїми зобов’язаннями, виплативши кредиторську заборгованість. Ще одна проблема – кредиторська заборгованість, яка виникла через те, що не були вчасно оплачені роботи, які виконувалися за рахунок державних субвенцій. На компенсацію цих витрат міська влада розраховує дістати кошти з Державного бюджету.
За інформацією Віктора Великого, зараз також триває робота з розподілу коштів бюджету розвитку міста. З урахуванням існуючого фінансування й наявних обсягів робіт необхідно вибрати найбільш важливі об’єкти, які вимагають першочергової уваги.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua