Понеділок зранку знову став сніговим випробуванням для всіх, хто намагався вчасно потрапити на роботу. Незважаючи на роботу з розчистки вулиць, з окраїн громадський транспорт вивозив людей до центру із проблемами. Кількість маршруток явно зменшилася (дехто з водіїв просто перечікував снігопад), а тролейбуси інколи просто зникали. Як пояснили нашому кореспондентові працівники КП “Запоріжелектротранс”, за таких погодних умов розклад руху витримати нереально, тролейбуси їздять “за ситуацією”.
Не обійшлося і без прикрих дорожніх пригод з електротранспортом. Біля універмагу “Україна” тролейбус зіткнувся із “Таврією”. У Комунарському районі, між зупинками “Технікум” та “На вимогу”, тролейбус через нерозчищений шлях так занесло, що він виїхав впоперек зеленої розподільчої зони. В обох випадках, на щастя, ніхто не постраждав – водії тролейбусів завжди дотримуються безпечної швидкості, особливо за несприятливих погодних умов.
Звичайно, в місті, де сніг на шляхах тане навіть на морозі, ситуація майже благополучна, а от в області 22 січня майже 300 авто потрапили до снігового полону на чотирьох ділянках трас: Дніпропетровськ-Запоріжжя, Приморськ-Бердянськ, Нововасилівка-Осипенко (майже 130 авто), Куйбишево-Пологи. Нагадаємо, в області відкрито “гарячу лінію” для повідомлень, пов’язаних із негодою: 233–13–74, 34–40–04.