Дмитро Сухінін

Напередодні Всесвітнього дня прав споживача, який щорічно відзначають 15 березня, інспекцією у справах захисту прав споживачів на чолі з її начальником Дмитром Сухініним проведено засідання координаційної ради в Запорізькій обласній державній адміністрації.
Перед своїми колегами Дмитро Сухінін звітував про діяльність інспекції за минулий рік. “Боротьба з фальсифікованими, неякісними і небезпечними для життя товарами” – основне гасло Запорізької інспекції у справах захисту прав споживачів”, – сказав він.
За словами Дмитра Сухініна, для здійснення захисту прав споживачів у Запорізькій області 1992 року створено Управління у справах захисту прав споживачів (з 2012 року – інспекція), за час існування інспекції було надано допомогу кожному п’ятому мешканцю Запорізької області. “Щорічно ми отримуємо близько 3–4 тисяч звернень громадян з абсолютно різних питань. З цього року нас дещо розширили, надали більших повноважень, тепер ми маємо відділ ринкового нагляду. Це свідчить про те, що уряд звернув прискіпливу увагу на питання контролю якості товарів та послуг”, – підкреслив начальник інспекції. Він також зазначив, що у цьому кварталі зменшилася кількість перевірок. Адже інспекція йде в руслі політики держави щодо підтримки вітчизняного товаровиробника і створення умов для ведення відкритого прозорого бізнесу. “Ми всі зацікавлені в найголовнішому – зробити так, щоб бізнес міг працювати чесно і відкрито, щоб підпільні цехи, які ще є на території Запорізької області, були ліквідовані, щоб дати можливість працювати вітчизняному товаровиробнику”, – наголосив Дмитро Сухінін.
З професійним святом інспекцію привітали директор комунального підприємства “Преса” Ольга Шевцова, начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі і послуг міської ради Микола Петров, депутат Запорізької обласної ради Сергій Ольшанський та інші. Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців “Потенціал” Петро Ванат з Дмитром Сухініним підписали угоду про спільну діяльність. В ній, зокрема, йдеться про конкретні заходи щодо захисту споживачів від підробної продукції.