20 березня в КЗ “Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” ЗОР відбудеться урочисте нагородження лауреатів та дипломантів Третьої Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2012”, яка відбулася 1–3 березня у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” в Києві.
Організаторами виставки були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія “Виставковий Світ”.
З 2010 року розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці “Сучасні заклади освіти” офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні. В цьому році на ній було представлено 765 провідних навчальних закладів, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасників з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США.
Запорізька область для участі у конкурсі з тематичних номінацій виставки представила 39 робіт від 30 закладів освіти.
За плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти ректора КЗ “ЗОІППО” ЗОР” Володимира Пашкова нагороджено Почесною грамотою Третьої міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти-2012”.
За результатами конкурсу Золотими медалями нагороджено:
управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації (за активну діяльність з модернізації закладів освіти регіону);
комунальний заклад “Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Запорізької обласної ради (в номінації “Соціальне партнерство в контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти”).
Срібні медалі отримали:
ЗНВК “Мала гуманітарна академія” (в номінації “Соціальне партнерство в контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти”);
Запорізький навчально-виховний комплекс “Основа” (в номінації “Інклюзивна освіта: від рівних прав до рівних можливостей”).
Бронзовими медалями відзначені:
дошкільний навчальний заклад № 9 “Лелеченя” Мелітопольської міської ради (в номінації “Реформування дошкільного закладу освіти”);
науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради (в номінації “Діяльність вищих закладів післядипломної освіти, міських (районних) відділів освіти, навчально-методичних центрів з підвищення рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів”).