Концерт у рамках програми «Культура і мистецтво – назустріч кожному» відбувся у парку Перемоги 23 червня. Захід організував новий департамент культури та туризму міської ради.

Концертна програма включала в себе виступи колективу БК «Заводський», танцювальних груп «Екстрим» та «Emotion», а також сольні номери вокалістки Юлії Шепель і чемпіонки України зі східних танців Карини Іщенко.

Номери виконавців сприяли створенню теплої та невимушеної атмосфери, під впливом якої маленькі глядачі стали частиною концертної програми – танцювали та співали разом із виконавцями.

«Вважаю, що такі заходи є корисними для активних маленьких дітей. Вони бачать, як потрібно правильно проводити вільний час. За допомогою таких концертів дитина може розкрити свої таланти і знайти у собі бажання займатися танцями або співом», – ділиться молода мама Оксана.

Нагадаємо, що у рамках програми «Культура і мистецтво – назустріч кожному» буде проведено ще ряд культурно-розважальних програм, які відбуватимуться кожної суботи.

Олександра БЕКІРОВА

Фото Максима САВЧЕНКА