Станом на 18 квітня без електропостачання знаходяться більше 25 тисяч мешканців у 75 населених пунктах Запорізької області.

Минулої доби окупанти завдали нових руйнувань оріхівських електромереж, внаслідок чого без світла залишилися ще понад тисячі домівок. В Пологах та 4 прилеглих населених пунктах минулої ночі пошкоджено повітряні лінії електропередач, внаслідок чого припинено електропостачання 2 730 абонентів.

Повернути енергозабезпечення вчора вдалось до 200 домівок у 4 населених пунктах Василівського району. Інші аварійно-відновлювальні роботи на оріхівських, гуляйпільських та василівських електромережах унеможливлюють активні бойові дії або російські окупанти.

Без газопостачання знаходяться 65 352 абоненти у 79 населених пунктах області. Зокрема 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу в тимчасово окупованій частині Донецької області.

Минулої доби відновлено розподільні газопроводи у містах Оріхів та Гуляйполе, частково повернено газопостачання у м. Пологи. Нові пошкодженні отримала газорозподільна інфраструктура у с. Мала Токмачка Пологівського району. Без газопостачання залишилися 243 споживача.

Водопостачання відсутнє у Гуляйполі та Степногірську з прилеглими населеними пунктами Пологівського та Василівського районів. Без водопостачання також залишаться частина м. Пологи.

Пошкоджено каналізацію (очисні споруди, які приймають стоки) в м. Василівка та смт Степногірськ.