25 червня свій 99-ий день народження відзначила мешканка Вознесенівського району Євгенія Сергіївна Гірник

До привітань родичів і колег приєднався депутат Запорізької міської ради Ігор Чумаченко. Представник команди Володимира Бурякаподарував іменинниці сучасний телевізор та великий букет троянд.

– Міський голова Володимир Буряк передавав вам свої привітання і слова подяки, адже все, що є в нашому місті, збудовано руками людей вашого покоління. Про подарунок ми теж радилися з Володимиром Вікторовичем. Зійшлися на тому, що літні люди повинні подорожувати, і так як в нашій країні це поки не так, повинна бути можливість бачити світ за допомогою технологій. Тому приміть сьогодні від нас подарунок – плазмовий телевізор. Я бажаю вам міцного здоров’я. І обіцяю, що на 100-річча приїдемо всі разом – і міський голова, і депутати міськради, і депутати Верховної Ради, – сказав Ігор Чумаченко.

Євгенія Гірник родом з села Тарасівка Томаківського району (Дніпропетровська область). Друга світова війна застала її у віці 21 рік, коли вона тільки-но закінчила останній курс Бердянського педагогічного інституту. Паралельно з навчанням Євгенія пройшла курси медсестер, тому разом із подругами пішла добровільно до військомату. Під час війни була медсестрою в Бердянську, потім в одному з госпіталів Запоріжжя рятувала поранених воїнів, що визволяли наше місто. День Перемоги Євгенія Сергіївна зустріла в далекій Карелії, але доля повернула її до Запоріжжя. Спочатку працювала в міському виконавчому комітеті, а з 1953 року вчителькою молодших класів в трьох школах. Найдовше в 44 школі, звідки і пішла в 1975 році на пенсію.

Добру, порядну, комунікабельну її досі люблять колеги. Євгенія Гірник часто ділиться спогадами з ними, має прекрасну пам’ять. Свою жагу до життя та бадьорість духу вона пояснює тим, що завжди була доброзичливою до людей і вони відповідали їй тим же.

Ігор Чумаченко побажав, щоб нинішнє свято стало репетицією до 100-річного ювілею Євгенії Гірник.

– Такі люди, як ви, є основою нашого суспільства. Ваш життєвий досвід, ваше безпосередня участь в важливих історичних подіях нашої країни – то є безцінне, і ви повинні всі ці знання передавати наступним поколінням. Бажаю вам міцного здоров’я, ви нам потрібні, – сказав Чумаченко у своєму вітальному зверненні.

Євгенія Сергіївна розповіла, що за своє життя провела багато «уроків мужності» в школах Запоріжжя. Вона завжди слідкує за тим, що робиться в місті, дивиться випуски новин та читає пресу. І схвалює ті позитивні зміни, які відбулися в Запоріжжі за останні роки.

– Я бажаю вам нових досягнень в розбудові держави і нашого прекрасного міста. Пам’ятаю роки, коли нам доводилося розбирати тут руїни. Ми тоді багато працювали. Приємно бачити, що зараз місто знову розвивається і стає красивішим, – відповіла Євгенія Сергіївна на привітання.

Ігорю Чумаченко, як представнику команди Володимира Буряка, іменинниця побажала успіхів.