На греблі Дніпрогес вже встановлені знаки щодо обмеження проїзду великовантажного транспорту та продовжуються необхідні підготовчі роботи

Про це під час програми «Черговий по місту» на телеканалі Z повідомив заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв.

– Ми провели процедуру закупівлі за схемою організації руху – це об’ємний документ, в якому знаходяться графічні зображення, рекомендації фахівців. Цей документ узгоджений з облавтодором, з поліцією. Наступний етап – запущено тендер, і, я думаю, найближчим часом буде позитивна відповідь із закупівлі дорожніх знаків, інформаційних табло, які зорієнтують водіїв, як чинити в умовах обмеження руху. На сьогодні вже встановлено знаки щодо обмеження проїзду транспорту більше 30 тон на греблі Дніпрогес – наряд поліції регулярно проводить бесіди з перевізниками, на адресу сусідніх областей направлені повідомлення про зміни. Продовжуємо виконувати процедуру, щоб рішення виконкому запрацювало, – розповів Володимир Волобуєв.

Нагадаємо, рух великовантажного транспорту через греблю Дніпрогесу буде заборонено повністю, через мости Преображенського – з 7.00 до 21.00.

Під час ефіру обговорили також важливі питання: початок пляжного сезону, відкриття відремонтованої частини Правобережного пляжу, реконструкцію проспекту Маяковського, яка вже вийшла на фініш, та ін.

Повний випуск телепередачі можна подивитися на відео.