З понеділка в Запоріжжі почнуть вимикати опалення

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради. З наступного тижня за прогнозами синоптиків температура повітря в Запоріжжі підвищиться, і з 19 квітня в будинках містян почнуть вимикати опалення. Відключення теплоносія відбуватиметься 19 -20 квітня. Мер Запоріжжя Володимир Буряк доручив підготувати відповідне рішення виконкому.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, опалювальний сезон у Запоріжжі мав завершитись 7 квітня. Однак, другий весняний місяць виявився холодним та дощовим. Окрім цього, до міської влади звернулись медики, які просили поки не вимикати опалення. Це могло завдати шкоди пацієнтам, особливо, враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції, коли в лікарнях зросла кількість важкохворих пацієнтів, а також побільшало тих, хто лікується вдома.

Тож завершення опалювального сезону в місті поки відкладали. Вже цими вихідними, після тривалого похолодання, погода стабілізується, й температура повітря складатиме більше + 8 градусів. Такі умови дозволяють відключити теплоносій, і вже з 19 квітня в будинках запоріжців припинять подачу тепла.

Читайте також: Жителі Запорізької області заборгували мільярди гривень за комунальні послуги