Майже щодня у Запоріжжі та області палають екосистеми та будинки людей

На боротьбу з вогнем завжди викликають рятівників.

Горів очерет на Новокузнецькій

Так, 10 квітня вогнеборці Запорізької області ліквідували 18 пожеж на відкритих територіях. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 3,74 га.

Зокрема, о 18:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на околиці вул. Новокузнецької Комунарського району міста. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить очерет на відкритій території на площі 2 га. Складність гасіння полягала в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджувався по сухостою, та був неможливий під’їзд пожежно-рятувальної техніки.

О 20:49 вогнеборці локалізували загоряння, а о 21:56 – повністю ліквідували і пожежу.

Причина загоряння встановлюється. Від ГУ ДСНС було задіяно 5 одиниць техніки та 20 чоловік особового складу. Рятувальники не допустили розповсюдження вогню на більш значну площу. Внаслідок подій ніхто не постраждав.

11 квітня на території області рятувальники ліквідували 23 пожежі на відкритих територіях.

Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 10,01 га.

У всіх випадках рятувальники ліквідували загоряння і не допустили розповсюдження вогню на значнішу площу. Внаслідок подій ніхто не постраждав. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС України у Запорізькій області всього на ліквідацію 5 пожеж в екосистемах залучалось 27 одиниць техніки та 101 чоловік особового складу.

Палають будинки дачників

Того ж дня вогнеборці ліквідували і 2 пожежі на території дачних кооперативів. Так, о 13:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території дачного кооперативу у Дніпровському районі міста.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить покинутий 2-поверховий дачний будинок на площі 45 кв. м.

О 14:10 рятувальники локалізували загоряння, а о 14:40 – повністю його ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному займанню.

Ще того ж дня о 23:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення вже про те, що на території садового товариства «Гідротехніка» в селі Володимирівське Запорізького району сталася пожежа.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить одноповерховий дачний будинок на загальній площі 60 кв. м.

О 00:20 вогнеборці локалізували пожежу, а о 01:35 – повністю її ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному займанню.Внаслідок подій ніхто не постраждав. Причина пожеж встановлюється. За фактом подій відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС на ліквідацію цих пожеж залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

І ось так із вогняною стихією, яку часто-густо підігрівають безвідповідальні люди, запорізькі рятувальники борються майже щодня.

Читайте також: У Запоріжжі через забуту на плиті їжу мало не спалахнула багатоповерхівка