25 березня під головуванням міського голови Володимира Буряка пройшло засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Директор департаменту економічного розвитку міської ради Наталія Новак під час погодження Програми економічного і соціального розвитку міста повідомила, що середня зарплата в Запоріжжі в 2015 році складала 4470 грн., що на 23% більше ніж 2014 року.

Члени виконкому затвердили низку рішень про створення ОСББ.

Під час обговорення проектів про виділення бюджетних коштів на культурні установи Володимир Буряк повідомив, що рішенням суду кінотеатр “Космос” повернуто до комунальної власності.

У кожному районі міста за рік відбудеться від 7 до 12 святкових заходів. Як повідомила начальник управління культури і мистецтв Ірина Черниш, всі вони матимуть патріотичне забарвлення, будуть популяризувати національні традиції та шанобливе ставлення до людей праці. Наймасштабнішим святом, яке давно є візиткою міста, має статті Покровський ярмарок, на проведення якого виконком виділив 1,6 млн грн. Представникам малого та середнього бізнесу нададуть кошти на пальне для привезення товарів та проживання в обласному центрі під час ярмарку.

Ухвалено рішення про підготовку кладовищ до проведення Дня пам’яті в Запоріжжі. СКП «Запорізька ритуальна служба» приведе в належний санітарний стан території дев’яти міських кладовищ загальною площею близько 280 га. З 1 квітня по 31 травня комунальне підприємство забезпечить вивезення сміття. Спільно з КРСП «Зеленбуд» буде організовано завезення води на території міських кладовищ. КП «ЕЛУАШ» виконає ремонт під’їзних шляхів. Управління транспорту та зв’язку міської ради розробляє графік роботи громадського транспорту для ор-ганізації підвезення людей до міських кладовищ.

Роботи з благоустрою включають також ремонт і фарбування водогонів, малих архітектурних форм та інше. Впорядкують меморіали військових та братських поховань, могили Героїв Радянського Союзу.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, що окрему увагу треба приділити благоустрою Кушугумского кладовища.

–    Там поховано невідомих бійців, які загинули в зоні АТО. Ми повинні увічнити їхню пам’ять. Буде упорядковано територію кладовища, місця поховань, – підкреслив Володимир Буряк.