28 березня Запорізький міський голова Володимир Буряк зустрівся з міською громадою, щоб відзвітувати про результати роботи за чотири місяці, а також розповісти про плани та проекти з розвитку Запоріжжя на найближчі два роки. На зустріч з мером прийшли промисловці, представники малого та середнього бізнесу, учасники бойових дій, волонтери, лікарі, вчителі, представники національних громад Запоріжжя, ЗМІ, а також небайдужі жителі міста.

За словами Володимира Буряка, джерелом всіх проблем у Запоріжжі є неефективне використання коштів, хоча гроші в бюджеті є. Але головне – небажання деяких чиновників працювати над своїми помилками та дисбаланс у роботі різних структур.

“Таке враження, що всі працюють один проти одного, а не на єдиний результат. Однак це проблема не тільки рівня міста, області, а всієї нашої держави: є багато хороших проектів та ідей, які потрібні на місцях, а ми всюди впираємося в небажання уряду ними займатися, шукати шляхи вирішення в колізіях закону або у власних наказах. Тільки якщо всі структури будуть працювати, як єдиний механізм, ми доб’ємося результатів, яких чекаємо”, – вважає Володимир Буряк.

Щоб подолати всі перешкоди на шляху до розвитку міста, міський голова розробив ПРО-запорізьку філософію.

“ПРО-запорізька філософія – це міська рада, де немає політики, а є прийняття рішень, які сьогодні важливі для життєзабезпечення нашого міста. Це щоденна плідна робота всіх депутатів і чиновників. Ми повинні повернутися обличчям до проблем наших людей. Ми повинні створити комфортні умови для бізнесу, тому що бізнес – це робочі місця, заробітна плата й наповнення бюджету. Якщо буде працювати бізнес – великий, середній, малий, ось тоді буде розвиток у нашому місті. ПРО-запорізька філософія – це виконання соціального запиту громадян. Але система пручається, тому нам потрібна підтримка усіх запоріжців, а ми готові якщо не зламати цю систему, то хоча б вирівняти її так, щоб вона працювала на благо міста Запоріжжя”, – підкреслив Володимир Буряк.

У першу чергу мер боротиметься з корупцією в усіх сферах життєдіяльності міста.

“Рецепт успіху простий – працювати, а не красти. Ось тоді будуть гроші в бюджеті, і всі програми, які ми запланували, будуть виконані. З тими ж, хто буде працювати на свою кишеню, навіть якщо вони будуть з моєї команди, ми відразу попрощаємося”, – заявив Володимир Буряк.

Про те, що саме і як збирається реформувати міський голова, а також як на його заяви відреагувала громадськість, читайте в четверговому випуску “Запорозької Січі”.