Чимала заслуга в цьому саме Запоріжжя

Як писав сайт “Запорозька Січ”, наша область стала найкращою серед інших регіонів за кількістю нових місць у дитячих садках, які відкрили протягом року.

4 роки тому черга до дитячих садків була реальною проблемою в усіх районах міста та складала понад 1600 дітей. Зараз же влаштування до дошкільних закладів очікує лише 61 маленький житель Запоріжжя. При цьому в дитсадках є вільні місця. Про це на своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк.

– Запорізька область – лідер серед регіонів країни за кількістю створених місць у дитсадках, попереду нас лише Київ і Київська область. Такі дані наводить міністерство освіти і науки України. Не буду вдавати скромного – в цьому велика заслуга саме Запоріжжя, – зазначив Володимир Буряк.

Володимир Буряк підкреслив, що завдяки комплексній міській програмі за останні роки вдалося відновити заклади дошкільної освіти в Шевченківському, Комунарському, Заводському та Вознесенівському районах. Крім того, цього року завершаться роботи в дитсадку в Осипенківському мікрорайоні. Його відкриття дозволить забезпечити місцями ще 75 дітей.

Нагадаємо, минулого року в Запоріжжі збільшили зарплати всім працівникам дитсадків. Завдяки цьому було зупинено відтік вихователів іншого персоналу дошкільних закладів.

Читайте також: Володимир Буряк звернувся до запоріжців