У середу відбулося засідання постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів Запорізької міської ради. Депутати працювали в такому складі: Віктор Великий (голова комісії), Тетяна Батракова, Валерій Еделєв, Андрій Коноваленко, Володимир Корочанський, Володимир Максимов, Павло Михайлик, Тамара Огородова.

Віктор Великий

На засіданні депутатська комісія розглянула ряд питань, які буде винесено на сесію міськради, що відбудеться вже наступного понеділка.
Так, депутати обговорили питання делегування виконавчому комітету Запорізької міської ради права прийняти інвестиційну програму розвитку Концерну “Міські теплові мережі”. На думку голови комісії Віктора Великого, таке важливе питання має розглядатися і прийматися депутатським складом ради.
Віктор Великий:
– Ми свого часу делегували право виконкому затверджувати тариф на тепло, але якщо ми сьогодні говоримо про інвестиційні програми найбільших комунальних підприємств Запоріжжя, то в цьому випадку нерозумно обходити стороною депутатів. Більш правильно, якщо це питання буде розглянуто на сесії міськради. Мою думку підтримала більшість нашої комісії. Стосовно суті цього документа, то одразу ж зазначу, що питання зміни тарифу на теплопостачання у ньому ставитися не буде. Це така собі дорожня карта розвитку одного з центральних комунальних підприємств на роки вперед.
Центральним же питанням засідання комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів стало обговорення корегування міського бюджету.
– Як відомо, сума корегування бюджету склала 134 мільйони гривень, і вона залишилася незмінною, – зазначив Віктор Великий. – Ми додатково включили ряд об’єктів, які буде профінансовано з бюджету розвитку, на загальну суму 5,7 мільйона гривень. Після прийняття рішень, які заплановано винести на розгляд сесії, що відбудеться 25 лютого, бюджет розвитку по основних соціальних напрямках, таких, як освіта та охорона здоров’я, зросте вдвічі. Видатки на освіту зростуть з 15 до майже 20 мільйонів гривень, а на оздоровчий напрямок – з 12 до 20 мільйонів гривень. До слова, ще ніколи місто Запоріжжя на ці напрямки не виділяло вищеназвані суми, – відзначив Віктор Великий.