У середу комісія з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів засідала в такому складі: Андрій Нетреба (голова комісії), Катерина Алексєєва, Ігор Бірюков, Олег Бондаренко, Роман Петров, Руслан Пидорич, Зоя Лимарчук, Олександр Музичук, Олександра Шадріна, Володимир Шишкін.

Андрій Нетреба

Депутати розглянули низку питань, що їх винесено на сесію.
Голова постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин Василь Полюсов доповів колегам про проект рішення “Про затвердження складу погоджувальної комісії для розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя”. Комісія дала згоду на затвердження складу комісії в кількості 28 осіб, серед яких – представники громадських організацій, державних структур, міської влади та депутатського корпусу.
Представник управління з питань охорони здоров’я міської ради запропонувала комісії підтримати затвердження міських програм у галузі охорони здоров’я міста. Згідно з ними на період 2013–2015 роки з міського бюджету виділено додаткові кошти в сумі 5699,401 тис. грн. Зокрема, вони передбачені на проектні роботи та експертизу реконструкції будівель та інженерних мереж клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги (250 тис. грн.), на проектні та будівельні роботи з реконструкції амбулаторії сімейного лікаря у селищі Тепличне в Шевченківському районі (1500 тис. грн.), на проектні та будівельні роботи з реконструкції інфекційно-боксованого відділення дитячої лікарні № 5.
Також передбачено зробити термомодернізацію будівлі центральної поліклініки Жовтневого району, на що виділяється 950 тис. грн.
Крім того, на виготовлення проектно-кошторисної документації для ліквідації аварійного стану котельні (газорозподільного пункту) багатопрофільної дитячої лікарня № 5 передбачено 16,295 тис. грн.
На капітальний ремонт покрівлі терапевтичного та кардіологічного корпусів міської лікарні № 9 – 734,176 тис. грн. А також на капітальний ремонт відділення патології новонароджених дитячої лікарні № 1 – 179,061 тис. грн. Комісія проголосувала за цей проект одностайно.
Також депутати підтримали запропоновану до їх уваги програму реконструкції об’єктів комунального господарства Жовтневого району Запоріжжя. Йдеться про перспективи розвитку Центрального парку культури та відпочинку “Дубовий гай” та реконструкцію скверу на площі Театральній зі спорудженням пам’ятника Т. Г. Шевченку.