Запорізька школа №80 одна з тих, яка має інклюзивне направлення

У 1-Г класі цього року навчатимуться 10 дітлахів. Всі вони потребують навчання за спеціальною програмою. Аби організувати освітній процес для дітлахів, у класі не вистачало технічного обладнання. Тому батьки цих дітей звернулися за допомогою до представника команди Володимира Буряка Ігоря Чумаченко.

– Для навчання нам не вистачало телевізора. У нас маленький клас і самостійно таку покупку ми не потягнемо, – зазначила мати одного з учнів Юлія Давидюк. – Вирішили звернутися саме до Ігоря Миколайовича, тому що інших депутатів ми не знаємо. Зателефонували до секретаря, вона сказала прийти і написати заяву.

Батьки зазначають, що по телевізору буде зручно дивитися навчальні та розвиваючі програми. На планшеті їх переглядати незручно, особливо дітям, які мають проблеми із зором.

– Ані директор школи, ані представники районної адміністрації не знали, що сьогодні відбудеться такий захід. Батьки звернулися до мене напряму. Я побачив, що їм дійсно потрібно було подарувати телевізор. Так діти зможуть розвиватися, пізнавати світ, – наголосив кандидат у народні депутати Ігор Чумаченко. –  У понеділок до мене прийшли батьки і сказали, що хочуть зустрітися і привести діток. Важливо, що ця ініціатива була від громади.

Вже з першого вересня та під час функціонування дитячих таборів школа буде користуватись презентованим телевізором.

– У нас навчаються діти, які мають певні патології. Для них є спеціальні програми, руханки для подачі нового матеріалу, де потрібна саме така техніка, – сказала заступник директора №80 Наталія Безкибальна. – Ми з Ігорем Миколайовичем співпрацюємо давно. Він перший, хто нам допоміг.

Ігор Чумаченко також зазначив, що багато залежить від свідомості громадян. Якщо вони активні і їм важливе майбутнє, вони йдуть напряму до чиновників.