Відбувся перший з’їзд Партії Володимира Буряка «ЄДНАННЯ», яка об’єднала запорожців, жителів міста і області, на засадах професіоналізму і бажання зробити Запоріжжя центром сучасного розвиненого європейського регіону

На з’їзді пройшло висування кандидатів до рад різних рівнів і в мери міст Запорізької області. Програмою партії та її кандидатів стали не обіцянки, а реальні справи і конкретні плани, які однодумці Володимира Буряка втілюють у життя протягом останніх п’яти років.

«Питатиму як із себе», – підкреслив на з’їзді Володимир Буряк

У Запоріжжі відбулася знакова подія. Вперше в нашій області місцева політична сила – Партія Володимира Буряка «Єднання» – йде на місцеві вибори та висуває кандидатів до рад різних рівнів і в мери міст Запорізької області.

Потреба в партії запорожців стала очевидною після того, як загальноукраїнські партії не виправдали нашої довіри, пояснив лідер партії «ЄДНАННЯ» чинний мер Запоріжжя Володимир Буряк нашому кореспонденту. “На жаль, падіння довіри запоріжців і українців взагалі до тих партій, які засідають у Верховній Раді, стало просто катастрофічним. Київські політики загрузли в суто політичних чварах і корупційних скандалах. І ми не хочемо перетворювати наші міські та обласну ради у філіали Верховної Ради, щоб там засідали ті ж самі партії, і в сотий раз сперечалися якою мовою нам розмовляти і які б ще карантинні обмеження запровадити. В мене і моїх однодумців є конкретний і дієвий план, як зробити всю нашу область сучасним регіоном із заможними людьми, рівними дорогами, а Запоріжжя — потужним регіональним центром, розвиненим і сучасним європейським містом. Цей план у Запоріжжі ми втілюємо вже 5 років, самостійно, своїми силами, майже не отримуючи підтримки з Києва, але результати кожен може бачити своїми очима. Для того, щоб ми могли впевнено і відповідально завершити розпочате, побудувати місто і регіон нашої загальної мрії, нам потрібна потужна підтримка місцевих та обласної рад. Підтримка, яка не буде залежати від чвар між партіями в Києві та забаганки тамошніх політиків. Саме тому запорожці об’єдналися в партію, де головна вимога — професіоналізм, вміння та бажання будувати і розвивати місто і регіон, робити свою справу”, – наголосив Володимир Буряк.

DSC09562 2

На вибори йдуть професіонали, люди, які чимало зробили для Запоріжжя і області, і які готові працювати надалі – у співпраці з представниками громад.

«Нам дійсно є, чим пишатися», – доповів Володимир Буряк під час виступу на з’їзді. – “Місто власними силами побудувало сучасний пасажирський термінал Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» та відкрило десятки нових авіанапрямків, зокрема й бюджетних, квітки на які дешевші, ніж на потяг. Все це зроблено без жодної підтримки з боку держави. Навпаки, всупереч численним перевіркам всіляких контролюючих органів, яких лише влітку було біля 50.

Ще один великий напрямок – розвиток транспорту: ми придбали 95 великих автобусів, запустили з десяток нових маршрутів, започаткували міську програму «Запорізький трамвай», у рамках якої вже зібрано 11 вагонів. Також придбано 13 європейських трамваїв і 16 тролейбусів. А ще в Запоріжжя є всі шанси стати першим в Україні містом, де будуть їздити електробуси», – підкреслив Володимир Буряк.

У місті побудували та реконструювали чимало місць відпочинку, відремонтували більше 2 млн кв м доріг та тротуарів та більше 300 будинків. Міська влада допомагає мешканцям міста створювати ОСББ, збільшуючи кількість коштів на програму співфінансування ремонтів. За такої підтримки на протязі 5 років кількість ОСББ зросла у 8 разів.

Значну увагу приділяє міська влада охороні здоров’я запорожців. Місту вдається гідно протистояти пандемії коронавірусу саме через те, що останні 5 років у Запоріжжі системно оновлювали обладнання медичних закладів, чого перед тим не було протягом десятиліть.

«Крім того, ми розвиваємо культурне, спортивне Запоріжжя, щоб людям було комфортно жити. Запевняю, що на цьому розвиток не зупиниться, ми маємо продовжити розпочате. Тому я й створив партію Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» та веду на вибори професіоналів! Ми – перша в історії Запорізької області регіональна партія, яка не підкоряється партійним босам та не торгує місцями. Ми займаємося реальними справами. Усі, хто тут знаходиться – люди, які довели свою компетентність не словами, а своїми справами, люди, яким особисто я довіряю, але й питатиму відповідно, як із себе», – підкреслив на з’їзді Володимир Буряк.

Читайте також: Запоріжжя стає більш безпечним і комфортним містом для дітей