Гороскоп на 21-27 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Період активних дій, коли від вас будуть потрібні заповзятливість і сміливість. Будьте на висоті, не давайте приводу недоброзичливцям і заздрісникам. Якщо зможете зайняти принципову позицію, то ваші задуми втіляться в життя. Ви зможете встигнути багато чого, практично все у вас буде виходити, а, отже, зросте ваш добробут.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Робота займе чимало часу, але не забувайте про розваги. Гарний час для пошуку нових друзів і облаштування особистого життя. Це розширить ваші обрії. Дітям необхідна ваша увага, у жодному разі не відмовляйте в цьому, які б зайняті ви не були.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає успіх і чимало цікавих творчих проєктів та ділових пропозицій. Сама доля допоможе вам у досягненні поставленої мети, але вона повинна бути реальною. Не чіпляйтеся за своє минуле, краще шукайте нове застосування своїм здатностям.

РАК (22.06-23.07). Ви зможете впритул зайнятися економічними питаннями та зробити кар’єру. Ви можете стати втіленням товариськості та чарівності. Необхідно, щоб вас помітили й підтримали ті, від кого ви могли б одержати допомогу. Не соромтеся за нагоди коректно підкреслити вашу незамінність на роботі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Навколо вас чимало спокус. Але потрібно цінувати те, що у вас вже є. З’явиться реальна можливість для творчого та професійного росту, що в підсумку приведе до поліпшення та матеріального благополуччя. Дійте обережно, з холодною головою. Уникайте конфліктів і суперечок.

ДІВА (24.08-23.09). Не перевантажуйте себе понаднормовою роботою, вашу запопадливість не оцінять. Ви зараз можете виявитися перед вибором, яким шляхом вам піти. Краще віддати перевагу чомусь новому, а не ходити по колу. На вас очікує досить благосприятливий період, хоча на вас і обрушиться лавина різноманітних справ і турбот. Якщо ви не будете з ними справлятися, то попросіть допомоги в друзів і колег.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Якщо ви щось задумали, то не тупцюйте на місці, зберіться з силами і просувайтеся вперед. Дуже скоро у вас найдуться попутники і помічники. Але не варто збільшувати робоче навантаження. Відкладіть зустрічі та постарайтеся звести до мінімуму спілкування з оточуючими. Бажано контролювати свої слова і ні з ким не сперечатися.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Допомагаючи іншим людям, ви зрозумієте, як краще впоратися зі своїми проблемами. З’явиться можливість відправитися в невелику, але приємну подорож, зустрітися з коханою людиною. При спілкуванні з діловими партнерами ви зрозумієте, що вас цінують.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не варто планувати що-небудь серйозне, дозвольте собі розслабитися і відпочити. В особистому житті ваша безпам’ятність може послужити причиною напруженості у відносинах, тож приділить увагу близьким.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тиждень принесе вам нові життєві установки. Усе задумане зможе здійснитися, якщо ви спокійно й чітко будете робити свою справу. Перш ніж становити план дій, варто перевірити надійність партнерів.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Важливо цінувати свій час і не кидати слова на вітер. На роботі постарайтеся виявити себе з кращої сторони. Ви можете стати предметом обговорення серед колег, не варто давати їм додаткову їжу для пліток. Подорож може виявитися надзвичайно вдалою. Однак бажано дотримуватися розумної помірності у своїх бажаннях.

РИБИ (20.02-20.03). Ваші творчі пошуки увінчаються успіхом, тож не бійтеся ризикувати й щось міняти. Інакше вас затягне трясовина нудьги. Багато домашніх неприємностей залишаться позаду, ви зітхнете з полегшенням.