Найбільшим попитом користуються кур’єри, водії та медики

Після введення суворих обмежувальних заходів в Україні тисячі людей тимчасово втратили роботу. За даними опитувань, без основного доходу залишився кожен десятий мешканець країни. Це призвело до того, що українці масово почали шукати нові способи заробітку.

Як свідчать дослідження, проведені компанією “HeadHunter”, у перші дні карантину кількість пошукачів зросла на 60%. Зріс і попит від роботодавців, при цьому почали з’являтися дуже вузькоспеціалізовані вакансії. 10194489

У топі найпопулярніших професій як серед тих, хто шукає роботу, так і серед тих, хто її пропонує, залишаються профсфери: IT, продажі, маркетинг. При цьому роботодавці відзначають, що остаточні рішення щодо прийому на роботу прийматимуть після скасування карантину. Серед тих фахівців, яких працедавці найбільше потребують тут і зараз, найбільш популярні кур’єри, пакувальники, оператори служби підтримки, водії тощо. 10194908

Крім того, з’явились нестандартні пропозиції. Деякі компанії почали шукати особистих та штатних вірусологів-контролерів, фахівців з охорони праці та промислової безпеки, агентів з продажу юридичних послуг (антикризовий пакет).

При цьому вдвічі зменшилась пропозицій для робітників галузі нехарчових товарів народного споживання. Впав попит і на фахівців сфер нерухомості, будівництва та архітектури.

Читайте також: Запорізькі безробітні будуть отримувати статус одразу