Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл України

До нього потрапили 5 запорізьких закладів середньої освіти. Рейтинг складали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали випускники запорізьких шкіл 2019 року. Серед шкіл з високими показниками успішного проходження ЗНО найкращими стали школи №№93, 28, 6, 99 та ліцей «Перспектива».

Для порівняння з минулим роком, на одну запорізьку школу в рейтингу стало більше. Торік до сотні найкращих закладів освіти потрапили 28-ма, 93-тя та 31-ша гімназії, а також Класичний ліцей.

У рейтингу шкіл України 2019 року від «Освіта.ua» навчальні заклади посідають сходинки за рейтинговим балом. Він розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали учасники тестування з усіх предметів ЗНО.

Але слід зауважити, що кількість тестів, які складали випускники кожної школи, значно відрізняється у різних навчальних закладах. Наприклад, в одному зі столичних ліцеїв можуть скласти до 1000 тестів, а то й більше, а в якійсь сільській малокомплектній школі – всього 3.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, яке отримали учасники тестування з усіх предметів ЗНО, розраховане як середнє арифметичне результатів усіх тестів, складених у школі (або за окремим предметом).

Випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2019 році, у рейтингу не враховані.

Читайте також: Як навчатимуться школярі в Запоріжжі з 1 вересня