Гороскоп на 3 – 9 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Йдуть помітні зміни в професійній сфері. Це серйозне випробування на міцність, від вас буде потрібна здатність до співробітництва і юридична грамотність. Злоба з боку одного з колег або друзів трохи засмутить, але послужить для вас гарним уроком.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Наступає сприятливий період для реалізації кар’єрних планів, не упустіть важливу інформацію. Не витрачайте час на дрібне та негайне, пам’ятайте, що ваша сила проявляється, коли ви зосереджені на чомусь одному. Може зірватися якийсь важливий захід. Не варто особливо засмучуватися, з’явиться інший варіант.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не слід кидатися в крайнощі, уважніше прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, він обіцяє підказати правильне рішення. Ситуація налагодиться, і у вас з’явиться можливість виконати своє найзаповітніше бажання, причому все відбудеться саме, майже без зусиль з вашої сторони.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся дивитися на світ філософськи. Вас може тривожити внутрішнє напруження, готове в будь-який момент вирватися і змести все на своєму шляху. Цього дракона краще приручити до того, як він ускладнить вам життя.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період для навчання і підвищення вашого професійного рівня. Ваш авторитет може врятувати від краху одну дуже важливу справу, будьте готові взяти на себе відповідальність. Багато справ будуть вдаватися за інерцією.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся зосередитися на найголовнішому, тоді дрібні неприємності не перешкодять здійсненню ваших цілей. Не виключені деякі випробування і складнощі. До того ж рівень домагання в кар’єрі може не враховувати поточних можливостей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Рішучість і стрімкість – ось ваші основні козирі, а баритися і сумніватися – значить програти. Постарайтеся спокійно сприйняти інформацію не зовсім приємного змісту. Удача буде сприяти тим, хто збирається вирушати в далеку поїздку. Постарайтеся порівнювати свою силу і не давити на навколишніх своїм авторитетом.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Цей тиждень пройде під знаком дотепності та дару переконання – ви легко доб’єтеся бажаного, якщо дійсно цього захочете. Магнетичній чарівності вашої особистості ніхто не може пручатися. Загостриться бажання стабільності, і багато дій будуть спрямовані саме на її знаходження.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З’явиться можливість виявити себе в новій справі, що може принести додатковий прибуток. Але всі свої ідеї й пропозиції вам доведеться відстоювати. Вас може порадувати побачення або зустріч із друзями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не варто давати їжу для пліток. Середовище буде розташовувати до наведення ладу в думках і справах. Гарненько подумайте, перш ніж влазити до будь-яких конфліктів. Небажано проявляти агресивність, цей час сприятливий для відновлення гармонії.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся намітити плани на тиждень і чітко за ними діяти. Відгородить себе від непотрібних контактів і порожньої балаканини. Критично подивіться на свої ідеї: наскільки вони реалістичні й чи можливо втілення найближчим часом. Приділіть увагу дітям і старшим родичам.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі можуть виникнути дрібні неприємності як результат непевності у своїх власних силах. Ви будете забезпечені симпатією і підтримкою друзів та однодумців. Цінуйте й поважайте свою працю, демонстрація самокритичності призведе лише до того, що вам сядуть на шию, попутно давши зрозуміти, що ви погано справляєтеся з обов’язками. У вихідні вас порадує кохана людина.