Влітку можна не лише відпочивати, а й підзаробити на сезонних роботах

У запорізькому обласному центрі зайнятості розповіли, які вакансії пропонують у Запорізькій області і скільки грошей готові платити роботодавці сезонним працівникам.

Наразі в базі вакансій обласного центру зайнятості є майже півсотні актуальних сезонних пропозицій щодо роботи на запорізьких курортах. Працедавці шукають здебільшого персонал для роботи на базах відпочинку, тож найбільш затребуваними є кухарі та кухонні робітники, офіціанти, покоївки, медичні сестри/брати, прибиральники територій тощо. Зарплати пропонують невелику – 6-7,5 тисяч гривень. Однак, слід врахувати, що  ця робота має тимчасовий характер і може виконуватись на умовах неповного робочого дня. Окрім цього, такий підробіток має суттєві переваги для безробітних, які знаходяться на обліку в центі зайнятості і отримують допомогу по безробіттю. Адже, відповідно до законодавства, при тимчасовому працевлаштуванні безробітні продовжують отримувати виплати від держави.

В обласній службі зайнятості підкреслюють, що літніх вакансій досить багато, і вони постійно змінюються, навіть протягом дня. Тож кожен запоріжець, який шукає роботу, зможе підібрати собі найкращій варіант сезонного підробітку на літо.

Читайте також: Де у Запоріжжі цікаво провести дозвілля влітку